Русский   Latviešu

Dāvanu karteSkaistums


Ikvienam ir savs priekšstats par skaistumu. Neapstrīdami ir tas, ka efektīga sieviete ar nevainojamu grimu, frizūru un manikīru jūtas pārliecināti, piesaista uzmanību un viņai ir vieglāk realizēt sevi karjerā un privātajā dzīvē.

Stilīgs un neaizmirstams tēls – sapnis daudzām. Mūsu skaistumkopšanas salons palīdzēs to īstenot. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu klientiem:

Sadarbības Partneri
• frizieru pakalpojumus;
• kosmetoloģiju;
• manikīru;
• pedikīru;
• vizāžista pakalpojumus;
• dažādu veidu pieaudzēšanas pakalpojumus;
• un citus pakalpojumus.

Mūsu salonā Jūs sagaida komfortabla atmosfēra, atsaucīgs personāls, augsti kvalificēti darbinieki, jaunākās tehnoloģijas pakalpojumu sniegšanā, iekārtas un instrumenti.

Mūsu mērķis − palīdzēt mūsu klientiem atrast savu stilu, izveidot unikālu tēlu. Skaistumkopšanas salonā strādā pieredzējuši speciālisti. Stilisti-frizieri un manikīra meistares izmanto jaunākos sasniegumus skaistumkopšanas nozarē, vadoties pēc modes tendencēm. Pirms frizūras un matu krāsas izvēles, obligāti tiek ņemts vērā ārējā izskata tips un citas īpatnības. Tāpēc rezultāts patīkami pārsteidz pat prasīgākos klientus.

Augstas kvalitātes pakalpojumi − mūsu konkurētspējas priekšrocība. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus no vadošajiem zīmoliem. Mūsu salons attīstās un pilnveidojas kopā ar tā klientiem. Mēs ejam līdzi laikam, pastāvīgi izstrādājot un ieviešot jaunākās tehnoloģijas, lai padarītu skaistumu pieejamu katram klientam.

Katrs apmeklētājs var saņemt skaistumkopšanas salona speciālistu konsultāciju. Individuāla pieeja katram klientam ir korporatīvās stratēģijas pamatā. Mūsu meistari izstrādā un piemeklē individuālu programmu kompleksai ādas, matu un ķermeņa kopšanai mājās, ņemot vērā šo elementu struktūru, īpašības un ar vecumu saistītās izmaiņas.

Mēs esam ļoti skrupulozi kvalitātes un sanitārās higiēnas jautājumos. Visi instrumenti un palīgmateriāli tiek rūpīgi sterilizēti un apstrādāti, lai mūsu skaistumkopšanas salona pakalpojumi būtu pilnīgi droši veselībai. Lietotās krāsvielas, kosmētiskās injekcijas un manikīra līdzekļi atbilst spēkā esošajām prasībām un standartiem, ko apstiprina kvalitātes sertifikāti.

Individualitāte ir vissvarīgākā stila sastāvdaļa, kas vienmēr ir modē. Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim klientiem to atrast un uzsvērt. Galu galā ar frizūras maiņu, kā saka Francijā, sākas kardinālas izmaiņas savā dzīvē.