Русский   Latviešu

Dāvanu karteKavitācija (ultasskaņas trieciena viļņi) un RF liftings 1.5h
50.00 EUR
Vakuummasāža ar aparātu,papildinot manuāli (problēmzona) 60 min

35-40 EUR


Sadarbības Partneri


Medus masāža


Medus masāža nāk no Tibetas un tās pamatā ir ādas un bioloģiski aktīvo vielu,ko satur medus,mijiedarbība.Medus masāža jau gadsimtiem ilgi ir zināma kā dziedniecības masāža,ko izmanto organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai.Vēsturiski vērtīgo pieredzi medus izmantošanā noteikti jāpārņem,jo medus masāža ir ļoti efektīvs līdzeklis ādas atjaunošanai un figūras koriģēšanai.

Medus masāžas princips ir līdzīgs vaksācijai- nelielu daudzumu medus paņem plaukstās un ar vieglām,pliķējošām kustībām uzklāj uz masējamās vietas,turpinot ar aktīvām,pliķējošām,straujām kustībām.

Masāžas laikā strauji tiek uzlabota asinsrite,dziļos ādas slāņos.No organisma izvadās toksīni-āda kļūst maiga,veselīga,mirdzoša,tvirta,attīrīta un tonizēta.Veicina iekšējo orgānu,audu,asinsvadu apgādi ar barības vielām,palīdz stiprināt imunitāti.Pretcelulīta iedarbība.

Medus masāžu var veikt atsevišķām ķermeņa daļām,gan visam ķermenim.Iedarbības efektivitāte tiek nodrošināta ar pakāpenisku pāreju no virspusējiem masāžas paņēmieniem uz dziļākas iedarbības masāžu.Pielāgojot atbilstošu masāžas tehniku,medu pārsvarā pielieto,lai tonizētu saistaudus un ādu,uzlabotu asinscirkulāciju,veicinātu limfodrenāžu,”cīnītos”pret celulītu un koriģētu figūru,īpaši apstrādājot problemātiskās zonas.

Iespējams: Pēc masāžas vietām var paliek nelieli zilumi,kuri ar laiku noiet.Sākumā procedūra liekās sāpīga,taču vēlāk āda adoptējas un ir vieglāk.

Medus masāžas kontrindikācijas:

- Alerģiskas reakcijas uz medu;
- Pēc operācijām,insulta,infarkta,lūzumiem,var veikt ne ātrāk,kā pēc 6 mēnešiem;
- Pie ādas bojājumiem;
- Ļoti tuvas vēnas;
- Slikts vispārējais veselības stāvoklis-sirds,nieruun aknu nepietiekamība.Iekšējo orgānu akūti iekaisumi(kuņģa čūlas paasinājums,olnīcu iekaisums.);
- Pazemināts vai paaugstināts asinsspiediens;
- Drudzis,angīna,slikta dūša,vemšana;
- Ļaundabīgas saslimšanas,strauji augoši labdabīgi veidojumi;
- Akūtas ādas slimības,alerģiskas reakcijas;
- Limfmezglu iekaisums;
- Akūti locītavu iekaisumi;
- Trombozes;
- Asins slimības;
- Akūtas sāpes,hematoma,akūta trauma,asiņošana;
- Grūtniecība(veic grūtnieču masāžu);
- Tuberkuloze;
- Ļoti daudz dzimumzīmes,vai lielas dzimumzīmes masējamā zonā;
- Alkahola intoksikācija;


Pretcelulīta masāža


Kas ir celulīts?

Lai gan celulīts ir tikpat sens kā sievietes, agrākos laikos šī problēma netika apspriesta. Un ne jau tāpēc, ka celulīta nebija, bet gan tāpēc, ka kuplās miesas tika iesprostotas garās kleitās.Celulīts nav nekāds bubulis, bet gan organisma darbības īpatnība. Starp epidermu (ādas virsējo kārtu) un muskuļiem atrodas tauku šūniņas. Dažkārt, ārēju iemeslu veicinātas, tauku šūniņas palielinās, un, ja vēl limfas vai asinsrites darbībā rodas sastrēgumi, uzkrājas šlakvielas - vairs nenotiek tauku sadalīšanās un veidojas saliņas. Ja āda nav pārāk elastīga vai bieza, drīz vien uz gurniem, vēdera, dibena vai citas sievišķīgas ķermeņa daļas parādās kas līdzīgs apelsīna miziņai. Apelsīna miziņai līdzīgas ādas veidošanos ietekmē aptuveni 30 cēloņi, no kuriem viens no galvenajiem ir ģenētika. Nozīmīga ir arī mūsu klimata josla (Baltijas sievietēm raksturīgāks ādas ļenganums), uzturs, šķidruma patēriņš, dzīvesstils, atsevišķu medikamentu lietošana, hormonālas izmaiņas organismā, kā arī dažādas endokrinoloģiskas saslimšanas, venozās atteces traucējumi.

Apdraudētās ķermeņa zonas

Vēders

Vēdera aptaukošanās ir problēma, kas sievietes skar visbiežāk. Kā viens no galvenajiem iemesliem ir iedzimts figūras tips. Šā tipa pārstāvēm ir šauri gurni, plata plecu josla un diezgan izteikts, masīvs viduklis. Liekais aptaukojums nereti skar ne tikai vēdera priekšējo, bet arī sānu un muguras daļu. Ja bez tauku slāņa raksturīgs arī celulīts un dažkārt arī ādas ļenganums, nepieciešama kompleksa ārstēšana.

Gurni

Otrs sieviešu figūras tips. Tā īpašniecēm ir smalka figūras augšējā daļa, izteikts viduklis, bet smagnēji, pat plati gurni. Ja, laikojot drēbes, parasti viduklī viss ir par platu, bet gurniem pāri neiet.Diemžēl celulīta visbiežāk skartā daļa ir tieši gurnu ārējā daļa.

Vēl raksturīgs trešais figūras tips - Tauku slānis un arī celulīts vienmērīgi var veidoties praktiski uz jebkuras ķermeņa daļas.

Līdzekļi pret celulītu

1.Pareizi ēšanas ieradumi
Nevis diētas, bet veselīgi ēšanas principi.

2.Pietiekams šķidruma daudzums
Daudz jādzer nevis principa pēc, bet gan, lai organismā notiktu pareizi vielmaiņas procesi.

3.Fiziskās aktivitātēs
Muskuļiem strādājot, tauku šūnas pārvēršas enerģijā, līdz ar to darbības lauks celulītam sadeg.

4.Masāža
Ko tieši darīt, zinās ķermeņa kopšanas speciālists.

Aptuveni 80 procentu no darba jāveic sievietei pašai, bet tikai 20, lai gan ne mazsvarīgus, procentus ārstēšanas veic specialist.

Masāžu veic ar roku kustību palīdzību un masāzas banku,izmantojot eļļu un profesionālos pretcelulīta kremus,gēlus.