Русский   Latviešu

Dāvanu kartePaduses
5.00 EUR
Rokas
12.00 EUR
Kājas visā garumā
25.00 EUR
Kājas daļēji
15.00 EUR
Bikini zona
15.00 EUR
Bikini Brazīliešu (dziļais)
25-30 EUR
Seja (1.zona)
3.00 EUR


Sadarbības Partneri


Vaksācija


Par epilāciju


Miljoniem sieviešu cīnās ar, nevēlama apmatojuma novēršanas problēmu, izdodot lielas naudas summas. Lai gan ķermeņa apmatojuma klātbūtne ir dabiska, daudzām sievietēm tas ir tabu. Sievietes nevēlas liekus matus, un sieviešu mode prasa, lai matu uz sejas, rokām, padusēm, kājām, vēdera un bikini zonas vienkārši nebūtu, kas, starp citu, vīriešiem dikti iet pie sirds! Stiprais dzimums arī atdod savu artavu modei, izmantojot depilāciju, (matiņu likvidēšanas procedūra no ādas virsmas) kas sniedz arī papildus efektu: kavē matu ataugšanu.

Izmantojamais vasks parasti ir bišu vaska un tauku savienojums. Tiek uzskatīts, ka bišu vasks ir spēcīgs un efektīvs līdzeklis, cietā un biezā kaunuma apmatojuma noņemšanai. Sāpes procedūrā var būt vieglas vai asas un ilgt dažas sekundes vai minūtes. Lielākā daļa no tiem, kuri ir gatavi paciest procedūras radītās sāpes un diskomfortu, uzskata, ka rezultāts ir tā vērts. Pie tam, nākamreiz veicot procedūru, tā ir mazāk sāpīga. Izmantojot matu inhibitoru, kas palēnina matu augšanu, rezultāts var ilgt līdz pat diviem mēnešiem!

Dažādās valstīs, attieksme pret epilāciju un procedūru − matiņu izraušanu ar saknēm − ir dažāda, bet visiem ir viena problēma - mati ataug ļoti ātri... Tāpēc atliek secināt vienu: epilācija – tas ir nebeidzams process, jo īpaši sievietēm, kuras vēlas būt un visiem spēkiem tiecas būt pievilcīgas, sievišķīgas un seksīgas.

Brazīlijas epilācija


Par Brazīlijas epilāciju sauc procedūru, kuras galvenais uzdevums noņemt matiņus no bikini zonas. Šī populārā epilācijas metode, kā jau tas ir saprotams pēc nosaukuma, ir atceļojusi no slavenajām Riodežaneiro pludmalēm. Brazīlijā peldkostīmi ir ļoti mazi un epilācija − tas ir dzīvesveids. Fakts: šī epilācijas forma ļauj vīriešiem un sievietēm ērti valkāt peldkostīmus un izskatīties maksimāli seksīgi.

Datums, kad tika veikta pirmā Brazīlijas epilācija, nav zināms, bet, visticamāk, tas notika 1970. vai 1980. gados, Brazīlijā, bet pēc tam to Amerikas Savienotajās Valstīs popularizēja septiņas māsas, kuras ieceļoja no Brazīlijas. Viņu vārdi ir: Jocely, Jonice, Joyce, Janea, Jussara, Juracy un Judsela Padilha, kuras vēlāk kļuva pazīstamas kā „J Sisters”. 1986. gadā, māsas atvēra nelielu salonu Ņujorkā: „J Sisters International”, piedāvājot idejas un metodes epilācijai, ko praktizē Brazīlijas sievietes. Kopš tā laika, Brazīlijas epilāciju lieliem soļiem izplatās pa visu pasauli, iekarojot jaunas telpas un sniedzot seksīgu izskatu visiem, kuri tai pievērsušies.